Місце зустрічі випускників ХПТУ, ХІПБ, АПБУ, АЦЗУ, УЦЗУ, НУЦЗУ
Воспоминания

Новини: Зустріч через 25 років

04.07.2011

2-го липня до Національного університету цивільного захисту України з’їхалися випускники 1986 року. Із 226 курсантів 3-го дивізіону, які навчались на той час в Харківському пожежно-технічному училищі, на зустріч прибули 59 вихованців рідної альма-матер. Були присутніми на урочистому заході випускники із Росії, Греції, Німеччини, різних регіонів України. Випуск 1986 року пишається своїми вихованцями, серед яких - заступник начальника ГУ МНС Росії в Бєлгородській області полковник Андрій Федоров, перший заступник У МНСУ в м. Севастополь полковник служби ЦЗ Олександр Супрун, начальник Київського РВ ГУМНСУ в Харківській області полковник служби ЦЗ Олег Глущенко, начальник Червонозаводського РВ ГУМНСУ в Харківській області полковник служби ЦЗ Костянтин Глущенко, начальник Харківського РУ ГУМНСУ в Харківській області полковник служби ЦЗ Геннадій Коновалов, начальник Балаклійського РВ ГУМНСУ в Харківській області полковник служби ЦЗ Сергій Черепаха, заступник начальника Головного управління міграційної служби в Бєлгородській області полковник служби ЦЗ Олег Жуковін та багато інших. Перед присутніми виступив ректор університету генерал-лейтенант служби ЦЗ Володимир Садковий. Вітаючи випускників, він побажав їм здоров’я, подальших успіхів на професійних теренах.
Гості навчального закладу ознайомились із матеріально-технічною базою університету, зустрілись із викладачами, побували у казармах та навчальних аудиторіях, де колись перебували протягом 3 років. Жваво випускники ділились своїми спогадами про колись безтурботне юнацьке життя та справжню чоловічу дружбу.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ
« вернуться к новостям