Місце зустрічі випускників ХПТУ, ХІПБ, АПБУ, АЦЗУ, УЦЗУ, НУЦЗУ
Воспоминания

Новини: НУЦЗУ радо зустрічав своїх вихованців – випускників 1979 року

21.06.2019

21 червня у Національному університеті цивільного захисту України відбулась зустріч випускників 1979 року. Вони з'їхалися до рідної альма-матер з різних регіонів нашої держави. Сивочолі випускники не просто згадали минулі роки свого навчання, а ще й зустрілись із ректором закладу вищої освіти, викладачами, ознайомились із сучасною матеріально-технічною та навчальною базою університету, відвідали музей. Швидко плине невгамовний час, залишаючи по собі незабутні враження та хвилюючі спогади…Злітаються випускники різних років, мов пташенята до рідної домівки. Є чим поділитись із товаришами, є певний службовий та й життєвий досвід…Приємно спостерігати за такими зустрічами. Пропонуємо фоторепортаж зустрічі очима Дар'ї Ахмадуліної.

Прес-служба НУЦЗУ
« вернуться к новостям