Місце зустрічі випускників ХПТУ, ХІПБ, АПБУ, АЦЗУ, УЦЗУ, НУЦЗУ
ХПТУ, ХІПБ, АПБУ, АЦЗУЗу, УЦЗУ, НУЦЗУ
Воспоминания
Контакты

Новини: У рамках відзначення 85-річчя з дня заснування Національного університету цивільного захисту України пройшла зустріч випускників – представників Республіки Азербайджан

25.06.2013

22 червня Національний університет цивільного захисту України радо вітав бакинців-ветеранів пожежної охорони, випускників Харківського пожежно-технічного училища МВС СРСР періоду 1959-1990 років. З’їхалися вони до рідної альма-матер із різних регіонів своєї країни, а також Росії та України. Понад 20 колишніх вихованців навчального закладу мали змогу ознайомитись із навчально-матеріальною базою університету, відвідати музей навчального закладу, зустрітись із своїми викладачами, поділитись власним досвідом щодо успіхів на життєвій ниві.
Від Національного університету цивільного захисту України шанованих гостей начального закладу вітав проректор по роботі з персоналом полковник служби цивільного захисту Вадим Попов. Зокрема, він розповів ветеранам про сучасний стан підготовки майбутніх рятувальників, умови набору цьогорічних кандидатів на навчання, розширення та зміцнення матеріально-технічної бази навчального закладу тощо.
Ветерани-бакинці подякували керівництву університету за теплу зустріч і вручили пам’ятний адрес та сувеніри. У подячному листі від випускників 1959-1990 років, зокрема, зазначено: «….Ваши выпускники проходили и проходят службу на ответственных руководящих должностях и известны не только в Украине, но и в России, Азербайджане, Грузии, Молдавии и других странах пожарного братства. Сформировавшийся профессиональный потенциал профессорско-преподавательского состава, высококвалифицированная научно-техническая база Вашего учебного заведения способствуют развитию и формированию научных институтов и школ как в Украине, так и далеко за ее пределами. И в эту знаменательную дату желаем Вам и всему Вашему коллективу крепкого здоровья, благополучия и успехов в дальнейшем развитии университета по подготовке профессиональных спасателей …Благодарные бакинцы-ветераны пожарной охраны, выпусники ХПТУ МВД СССР периода 1959-1990 г.г.».
Шановані ветерани поділитись своїм багатим практичним досвідом та незабутніми спогадами про минуле…

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото – автора
« вернуться к новостям